۱۳ شهریور
مدیر روابط عمومی

ابراهیم اشکش  واکنش تندی به صحبت‌های اخیر مهدی رجب‌زاده، همتای خود در فجرسپاسی، نشان داد. ابراهیم اشکش، سرمربی نفت مسجدسلیمان، در گفت‌وگو با وبسایت موسسه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان،درباره بازی تیمش مقابل فجرسپاسی اظهار کرد: فجر سپاسی تیمی است که بسیار زودتر از ما در پیش فصل کارش را شروع کرد. آنها تیمی خوب داشتند…

۱۶ مرداد
مدیر روابط عمومی

احسان قاضی مدیر ورزشی باشگاه نفت مسجدسلیمان از هواداران خواست جهت حضور قدرتمندانه در مسابقات لیگ دسته اول بعنوان یار دوازدهم از مجموعه نفت مسجدسلیمان حمایت شود.

۱۲ مرداد
مدیر روابط عمومی

سرمربی نفت مسجدسلیمان با انتقاد از کاهش سهمیه بازیکنان بزرگسال در لیگ یک ابراز امیدواری کرد تا مسئولان سازمان لیگ با درخواست باشگاه‌ها مبنی بر افزایش تعداد سهمیه بازیکنان بزرگسال موافقت نمایند.

۲۹ تیر
مدیر روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی باشگاه نفت مسجدسلیمان،ابراهیم اشکش سرمربی نفت مسجدسلیمان،امروز در گفت وگو با وبسایت باشگاه، اظهارکرد:همه تلاشمان را برای خوشحالی مردم مسجدسلیمان و بختیاری های سراسر کشور که عاشقانه نفت را دوست دارند انجام خواهیم داد. اشکش ادامه داد: نگاه مثبت مسئولان ارشد شهری؛ مدیریت ارشد مناطق نفتخیز ومسجدسلیمان و مدیر عامل محترم…

۲۲ تیر
مدیر روابط عمومی

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان از حل مشکلات عمده تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برای حضور قدرت مندانه در لیگ یک کشور خبر داد.

۱۸ اسفند
مدیر روابط عمومی

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان این که کار روی زمین مانده بود و من باید کار را بر می داشتم تا تیم ضربه نخورد، گفت: به گفته مدیریت باشگاه تا بازی با گل گهر هدایت تیم را برعهده دارم.

۰۳ اسفند
مدیر روابط عمومی

سرمربی تیم فوتبال امیدهای نفت مسجدسلیمان با اشاره به بقای تیم در لیگ برتر، گفت: مطمئن هستم این تیم در فصل آینده لیگ امیدها حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان خواهد بود اما تمام این‌ها مستلزم این است که باشگاه برنامه‌ریزی خوبی برای آینده این تیم داشته باشد.