پیمان میری پس از بازی با استقلال گفت: بازی خوبی بود، فوتبال باکیفیتی ارائه دادیم. در نیمه اول داور پنالتی صد در صد ما را نگرفت. بازی به خاطر آن تصمیم کاملا برگشت. نیمه دوم یک پنالتی داور برای آنها که اصلاً پنالتی نبود. تا کِی؟ ما از همه جا باید بکشیم.

وی ادامه داد: ما از همه جهت در تنگنا هستیم. مسئولان استانی پای کار نمی‌آیند. شجاعی دست تنها است. به این تیم کمک کنید. پای این تیم نیایید دیر می‌شود. شما موقعی پای این تیم می‌آیید که دیگر دیر شده است. الان وقت حمایت و کمک کردن است. ما تنهاییم. ما از اول فقط قول و وعده و وعید شنیده‌ایم. مسئولان استان کجا هستند؟

میری اظهار داشت: یک سری از بازیکنان 18 و یک سری 30 درصد از حقوق‌شان را دریافت کرده‌اند. یک سری از بچه‌ها قراردادشان را فسخ کردند که آنها مجبور شوند 50 درصد قراردادشان را پرداخت کنند.

مهاجم نفت مسجد سلیمان گفت: من یک صحبت مهم دارم. فقط حواستان باشد دیر نشود. آن زمان که این تیم خدایی ناکرده به دسته اول سقوط کرده باشد، پای کار بیایید به درد نمی‌خورد.

وی در خصوص صحبت‌های لیدرهای تیم نیز گفت: آنها به رختکن آمدند ولی من تهدیدی را نشنیدم. چون من آن سمت رختکن بودم و شاید نشنیدم. لیدرها در کنار ما هستند. ما حمایت هوادارانمان را این هفته صد در صد می‌خواهیم ولی مسئول دیر نشود. ما از داوری هر هفته ضربه می‌خوریم. هیچ کسی کمک این تیم نمی‌کند.

میری گفت: فوتبالی که ما داریم ارائه می‌کنیم چرا در این لیگ نمانیم؟ بازیکن منبع درآمد دیگری مگر دارد؟ تا اینجای فصل 30 درصد دریافتی داشتیم.

پایان پیام/

مدیر روابط عمومی
۱۸ بهمن ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *