باشگاه نفت مسجدسلیمان با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران نفت مسجدسلیمان برای حضور گسترده و پرشور در ورزشگاه شهید بهنام محمدی در بازی با نفت آبادان دعوت به‌عمل آورد.

 

به گزارش موسسه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان، باشگاه نفت مسجدسلیمان با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران نفت مسجدسلیمان برای حضور گسترده و پرشور در ورزشگاه شهید بهنام محمدی در بازی با نفت آبادان دعوت به‌عمل آورد.

هواداران شریف، وفادار و متعصب نفت مسجدسلیمان می دانیم روزهای سختی بر شما گذشته است اما اکنون تمام مجموعه باشگاه و تیم در حرکتی یکپارچه عزم خود را جزم کرده اند با حمایت شما بار دیگر غرش شیران زاگرس در ورزشگاه طنین انداز شود.

اکنون مجموعه باشگاه نفت مسجدسلیمان از هیات مدیره و مدیرعامل تا سرمربی و تک تک اعضای تیم هم قسم، اراده کرده اند که بار دیگر قدرتمندانه برای شادی شما هواداران وفادار نفت بختیاری در اقصی نقاط ایران اسلامی با تمام توان خود از سهمیه استان خوزستان و مسجدسلیمان پرافتخار در لیگ برتر دفاع کنند که بی تردید بدون حضور حماسی و پرطنین هواداران محقق نخواهد شد . ب

ی شک یکبار دیگر می توانیم در کنار هم این روزها را پشت سر گذاشته تا شاهد طلوع دوباره باشیم. سه شنبه ۲۵بهمن، منتظر قدم های ارزشمند و غیرتمند تک تک شما در بازی با صنعت نفت آبادان هستیم. لازم به ذکر است بلیط این دیدار بصورت رایگان در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت.

پایان پیام/

مدیر روابط عمومی
۲۱ بهمن ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *