به گزارش موسسه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان،فرزاد بهزادی سرمربی تیم انید نفت مسجدسلیمان در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه در خصوص بقا تیم امیدهای نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر، اظهار کرد: واقعاً تیم شرایط خوبی نداشت و بعد از اینکه هدایت این تیم را در اواخر بازی‌های لیگ برتر امید پذیرفتم، شرایط سختی داشتیم و در همین حین نیز دو بازیکن‌مان را به دلیل محرومیت از دست داده بودیم اما در شش هفته‌ای که هدایت تیم را بر عهده داشتم، هدف‌مان این بود که نفت در لیگ برتر بماند.

وی ادامه داد: ما چهار هفته با ۱۳ تا ۱۴ بازیکن مقابل رقبا حاضر می‌شدیم اما خدا را شکر می‌کنم که خدا زحمات همین بازیکنان را دید و کمک کرد تا نفت مسجدسلیمان در اولین حضور خود در لیگ برتر امیدها بتواند سهمیه خود را حفظ کند.

سرمربی تیم فوتبال امیدهای نفت مسجدسلیمان گفت: به جرأت می‌توانم بگویم این تیم پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان نفت مسجدسلیمان خواهد بود و امیدوارم روزی برسد که این بازیکنان را در تیم نفت و حتی سایر تیم‌های استان خوزستان ببینیم چون لیاقت بازی کردن در سطح اول فوتبال کشور را دارند.

وی عنوان کرد: مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان، تیم‌داری در این سطح از فوتبال پایه را تجربه نداشتند اما حالا که هم سهمیه حفظ شده است و هم تجربه خوبی به دست آورده‌اند، باید از همین الان به فکر فصل آینده مسابقات باشند.

بهزادی بیان کرد: مطمئن هستم این تیم در فصل آینده لیگ امیدها حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان خواهد بود اما تمام این‌ها مستلزم این است که باشگاه برنامه‌ریزی خوبی برای آینده این تیم داشته باشد. مأموریت من تمام شده است ولی امیدوارم هر همکاری که هدایت تیم را در ادامه برعهده خواهد داشت، باشگاه کمک کند تا تیم در یک زمان مناسب برای فصل آینده بسته شود.

انتهای پیام

مدیر روابط عمومی
۳ اسفند ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *