به گزارش روابط‌عمومی موسسه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان ،دیدار دو تیم نفت مسجدسلیمان و نساجی 15 اسفندماه برگزار شد که باشگاه نساجی مدعی شده است که هواداران تیم نفت در جریان بازی چاقویی را به سمت مربی این تیم پرتاب کرده است.

باشگاه نفت مسجدسلیمان ضمن رد این ادعا برخود لازم می داند به مواردی اشاره کند.

اولا هواداران محترم و با اخلاق نفت به هیچ عنوان اقدام به پرتاب شی درون زمین نداشتند و نکته جالب این است که باشکاه نساجی در ابتدا اقدام به نشر یک خبر کذب با عکس چاقویی که در گوگل جستجو کرده اند، می کند و بعد از بازی عکس چاقو تغییر کرده و عکس یک تیز بر را به عنوان شی پرتاب شده به درون زمین منتشر می کنند؛ در هیمن جا کاملا مشخص است که این باشگاه دست به فرافکنی زده است تا شان هواداران پرشور تیم نفت را زیر سوال ببرند. و این ادعا بی اساس را بین دونیمه در راهرو ورزشگاه مسولین تیم نساجی مطرح کردن در حالی که تیم نفت مسجدسلیمان در نیمه اول با دوگل پیروز به رختکن رفته بود و دلیلی برای اینکار وجود نداشته و ادعای عجیب و بی اساسی را مطرح کرده اند.

دوم این که از نظر ما این احتمال وجود دارد که تیزبر متعلق به یکی از عوامل تیم نساجی بوده است. بازی، ناظر داشته است و اگر شی پرتاب شده پس حتما باید در گزارش بازی درج شده باشد.

سوم این که  چرا آقای برخی از مسوولین نساجی هر جا می رود حواشی فراوان به همراه دارد یا به داوران توهین می کند یا در ورزشگاه ها تشنج ایجاد کرده و حالا نیز با مطرح کردن چنین موارد قصد دارد باشگاه نفت را به حاشیه ببرد.

چهارم این که سرمذبی نساجی شما که به اخلاق مداری معروف هستید دیگر چرا؟! شما چطور عنوان می کنید حتی خجالت می کشید بگویید هواداران نفت چه چیزی را درون زمین انداخته اند. آن هم در حالی که شی پرتاب نشده بود و احتمالا شما هم تحت تاثیر فرافکنی باشگاه تان قرار گرفته اید. از شما بعید بود!

باید بگوییم دوران فرافکنی و انجام رفتارهای نخ نما شده گذشته است. کاش باشگاه نساجی کمی هم اخلاق را در دستور کار خود قرار می داد تا فارغ از هر نتیجه ای، زیبایی های فوتبال دو چندان شود.

ما ضمن شکایت از باشگاه نساجی، منتظر هستیم مدارک و مستندات خود را پیرامون پرتاب یک شی به درون زمین ارائه دهد.

پایان پیام/

مدیر روابط عمومی
۱۵ اسفند ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *