به گزارش موسسه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان، ابراهیم اشکش در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان، اظهار داشت: بسیار خوشحالم در رفسنجان مقابل تیم‌ خوب مس بازی داریم و در بلندترین ورزشگاه کشور از لحاظ ارتفاع بازی می‌کنیم. ان‌شاءالله بتوانیم یک بازی خوب انجام بدهیم و با دست پر بازگردیم.

وی درمورد تمرینات نامناسب بازیکنان نفت مسجد سلیمان در یک ماه اخیر و اینکه بیشتر بازیکنانش در حالت اعتصاب بوده‌اند چگونه توانست شاگردانش را برای دیدار با مس آماده کند، توضیح داد: متاسفانه قبل از بازی با تراکتور تیم تمرین درست و حسابی نکرده بود‌ و نتیجه مناسب و دلخواهی برای ما نبود اما خوشبختانه در چند روز اخیر تمرینات خوبی را روزانه در ۲ نوبت داشتیم و وضعیت بدنی بچه‌ها بهتر شده است. در چند روز اخیر یک دوره بدنسازی را شروع کرده و حتی بازی با مس را هم در این برهه لحاظ کردیم تا بتوانیم پس از این مسابقه از لحاظ بدنی آماده تر شویم. تلاش می‌کنیم این مسیر را بهتر جلو برویم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درمورد استفاده از جوانان خوزستانی تاکید کرد: سعی می‌کنم بهترین‌هایی که از لحاظ بدنی، ذهنی و تاکتیکی بتوانند بهتر کار انجام بدهند، استفاده می‌کنم اما در بازی فردا به ۵ بازیکن ۲۰ ساله که سرمایه‌های باشگاه و آینده فوتبال کشور هستند میدان می‌دهیم‌‌. امیدوارم بتوانند از این فرصت به خوبی استفاده کنند و آینده بهتری را برای خود رقم بزنند.

اشکش درمورد نفرات غایب نفت مقابل مس رفسنجان، توضیح داد: ۵ بازیکن مصدوم داریم. فرهاد مجد کرمانشاهی، عقیل کعبی، رضا یزداندوست و علیرضا دغاغله جزء نفرات مصدوم ما برای بازی فردا هستند. سایر نفرات در شرایط خوبی قرار دارند. امیدوارم فردا بتوانیم بازی خوبی ارائه بدهیم و خواسته‌های خود را در زمین اجرا کنیم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *