ابراهیم اشکش در گفت‌وگو با سایت موسسه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان ،با تبریک برد پس از ۲۰ هفته به هواداران، اظهارکرد: این برد را به مردم خوب و نجیب مسجد سلیمان تبریک می‌گویم و به آن ها تقدیم می کنم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تمام وجود کار کردند و مزد زحمت مان را گرفتیم.

وی ادامه داد: امیدوارم حالا که امیدمان برای بقا در لیگ برتر زنده شده است مسئولان استانی و شهری و وزارت نفت  نیز از ما حمایت کنند تا قبل از بازی با فولاد روحیه بازیکنان تقویت شود. اگر از تیم حمایت شود می توانیم در بازی با فولاد هم همین روند را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: در این مدت با تمرینات بیشتر بازیکنان از نظر بدنی در شرایط بهتری قرار گرفتند و نتیجه این وضعیت نیز برد برابر ذوب آهن بود. بازیکنان هم در این مدت همکاری بسیار خوبی داشتند و فعل خواستن در تمام بازیکنان نفت وجود دارد.

وی همچنین عنوان کرد: این برد را از طرف خودم به علی رئیسی که در این مدت از من و باشگاه حمایت کرده است، تقدیم می‌کنم. به هر حال هر چند کار سخت است اما با تمام توان تا روز آخر برای نام نفت و شهر مسجدسلیمان و حفظ سهمیه فوتبال خوزستان تلاش می کنیم و می جنگیم.

پایان پیام/

مدیر روابط عمومی
۲۵ فروردین ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *